Карбюратор OKO PWK 26 для двигунів 2Т, 4Т з об'ємом 150 - 220 см3, 15 - 22 К.с.
Цей приблизний діапазон може бути ширше в залежності від налаштувань карбюратора і області застосування.

Основні особливості:
Ручний, плунжерний збагачувач

Розміри:
Зовнішній діаметр впускного отвору - 50/49 мм
Внутрішній, посадковий діаметр впускного отвору - 46 мм
Зовнішній діаметр випускного отвору - 35,1 / 33,1 мм
Внутрішній діаметр випускного отвору - 26,4 мм
Дифузор - 26 мм
Довжина - 82,6 мм
Ширина - 75,3 мм
Висота - 142,4 мм

Головний жиклер - 112, жиклер холостого ходу - 45, голка - K44

OKO part number: K-101 26

Застосовується ця модель карбюратора з двигунами мопедів, скутерет, мотоциклів, піт-байків, квадроциклів, картингових машин з механічною коробкою передач.

Основна вимога при встановленні карбюратора OKO (Keihin) на двигун - кут монтажу від 0 до 15 градусів. При розміщенні карбюратора з кутом до поверхні більше 15 градусів робота двигуна може бути не стабільною. Припустимо короткочасна зміна кута роботи карбюратора.

Не купуйте підробку продукції OKO! Купуючи за ціною, значно нижчою за нашу не дивуйтеся в результаті: іншому дизайну, розмірам, спрощеній конструкції, низькій продуктивності і складності або неможливості налаштування. Також можуть бути не сумісні більшість запчастин і ремкомплектів в цілому. Ціна на сайті ретельно збалансована.

Тип збагачувача холостого ходу
Ручний, плунжерний +
Клапан відсічення повітря, збагачення суміші
Клапан відсічення повітря -

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Карбюратор OKO PWK26

  • Виробник: OKO
  • Модель: C132
  • В наявності
  • 3 197₴